חתן כלה >>> שמלות כלה >>> טל כחלון >>> אודות

תפריט

אודות - טל כחלון שמלות כלה | טל כחלון שמלות ערב

טל כחלון לאחר השתלמות ארוכה בארצות הברית חזר להגשים לכלות חלומות על שמלת כלולות אולטימטיבית. בחנות הממוקמת ברחוב שוקן 27 בתל אביב מוצג מבחר שמלות במגוון סגנונות, כך שכל אחת תוכל למצוא את מבוקשה.

 

שמלות כלות ושמלות ערב בצבעים כגון ירוק, צהוב ועוד, מאפשרים בחירה של כל סוג לכל אירוע. כאשר גולת הכותרת הן כמובן שמלות הכלה. ההיצע אכן עשיר: בדים חלקים ועם טקסטורה מחוספסת ודקורטיבית, שמלות קצרות החושפות ברך ושמלות ארוכות המכסות קרסול, עם מחשופים פתוחים בגב ועם רמזי מחשופים מבעד לחורי תחרה עדינה מלפנים.  יש שמלת כלה שמשווה ללובשת אותה מראה של נימפה, בת ים, בעוד אחרת נראית מהודרת ואלגנטית עם שרוולים ועליונית דקה.

 

טל כחלון הוא שם דבר, שהולך לפניו, של שמלות כלה, שמלות ערב ושמלות מהודרות ויוקרתיות לכל אירוע. השמלה התפורה לתפארת, המוגמרת בגימור מוקפד, היא המוצר והתוצר הסופי של תהליך דיאלוגי מתמשך ומרגש. שמלה לא יוצאת מפס ייצור היא נוצרת מסטודיו שהוא סדנת יצירה. היא מביאה לידי ביטוי את העולם הרגשי של הכלה, את חלומותיה, את דימוי הגוף שלה, את האופן שבו היא רוצה להיראות.

 

אתן מוזמנות ליצור קשר ולהתחיל תהליך של דיבור, בירור, הבעת רצון ומשאלות, שמיעת האפשרויות, סיור בין הקולקציות, בחירה הדרגתית מבין מבחר האפשרויות ובדרך הצמצום, הגעה עד למספר שמלות שהגיעו אצלכן לשלב הסופי, זה שבו תיבחר רק אחת מהן, האחת והיחידה, השמלה המושלמת.

 

חשיבות המקצועיות של טל כחלון באה לידי ביטוי בהתאמת שמלה על פי מכלול המרכיבים שנכון לבחון על פיהם את ההתאמה כגון: סוג הבד שאותו רצוי לבחור לפי מועד החתונה בשנה והשעה ביום, לחוצה והדוקה או משוחררת ואוורירית (המאפשרת חופש תנועה לכלה שחשוב לה החופש הזה ולמעשה נדרש ממנה כשהיא עוברת בין האורחים במשך כל הערב), המחיר ( בהחלט מרכיב המהווה שיקול חשוב) ועוד. כך או כך, על מנת להיות בטוחה ורגועה כי הבחירה בשמלה תיעשה באופן מושכל ותיבחן בעין מקצועית על ידי אחד ממעצבי השמלות המובילים בישראל. כשאת פונה אל טל כחלון את יודעת שאת לא רק קונה שמלה מתואמת בול, אלא גם שקט וביטחון כי היא תיווצר באופן המקצועי ביותר.


תמונה: אודות - טל כחלון - שמלות כלה
צור קשר